شهروند جهانی کیست؟

این سوالی است که ما در سالهای گذشته نه به عنوان متخصص در این زمینه بلکه به عنوان یک شهروند در جامعه، یک عضو از خانواده و یک فعال اقتصادی بارها و بارها از خودمان پرسیده‌ایم.

شهروندان جهانی در واقع رهبران و پیشتازان حال و آینده هستند که قدرت تغییر جهان را برای تیدیل آن به مکانی بهتر برای زندگی و پیشرفت دارند.

گروه نیلا پس از سالها تجربه در زمینه برنامه‌های مختلف اقامتی و مهاجرتی از روش سرمایه‌گذاری، ایده پایان محدودیت ویزا یا سرویس Endvisa را در سال 2011 ارایه داد تا کارآفرینان و سرمایه‌گذاران آینده‌نگر را در مسیر شهروند جهانی شدن یاری رساند و محدودیت‌های سفر و زندگی در سایر کشورها را به حداقل برساند.

در سالهای اخیر علاقه و تمایل برای اخذ تابعیت مضاعف و پاسپورت دوم به طور چشم‌گیری در بین کارآفرینان، تجار و سرمایه‌گذاران افزایش یافته است، تا جایی که شهروندان کشورهای توسعه‌یافته مانند آمریکا نیز در بین متقاضیان این برنامه‌های شهروندی بوده‌اند.

این برنامه‌های اقامتی و شهروندی مزایایی مانند بالاترین استانداردهای زندگی، بهداشت و تحصیل را دارا بوده و نیز راهکارهای قانونی در امور تجاری، بانکی و مالیاتی را برای شهروندان جهانی دارند.

بسیاری از کشورها اخذ و حفظ این تابعیت را به رسمیت می‌شناسند. برای انتخاب مناسب‌ترین گزینه، عواملی مانند سرعت در کسب اقامت و تابعیت، هزینه، میزان آزادی در سفر، کیفیت زندگی و سادگی در مراحل کار تاثیرگذار می‌باشند.

همواره در بسیاری از کشورهای دنیا امکان اقامت، ایجاد کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری وجود داشته است، ولی قوانین مهاجرتی، حقوقی و مالیاتی اکثر کشورها به‌طور فزاینده‌ای در حال پیچیده‌تر شدن می‌باشد و استفاده از متخصصصین باتجریه باعث افزایش شانس موفقیت و در بسیاری موارد تضمین آن می‌باشد.

شما می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات اختصاصی و سفارشی متخصصین ما در برنامه‌ریزی برای انتخاب بهترین روش بهره برده و با این تصمیم هوشمندانه برای آینده خود سرمایه‌گذاری کنید.